TOTAL MEN - 5 tab Zobacz większe

TOTAL MEN - 5 tab - Najsilniejszy na erekcję

Nowy produkt

119,00 zł brutto

100 Przedmioty

 • Total Men: silna erekcja dla każdego

   

  Tabletki na potencję Total Men cechuje oszałamiająca prędkość działania. W przeciwieństwie do innych tabletek na erekcję, które trzeba zażywać co najmniej 2 godziny przed planowanym stosunkiem, Total Men jest prawdziwą rakietą. Tabletkę można zażyć na około godzinę przed stosunkiem, a u wielu mężczyzn efekty widoczne są już po 30 minutach. Ta błyskawiczna szybkość działania sprawia, że Total Men jest chętnie wybierany przez mężczyzn, którzy cenią sobie spontaniczność i chcą być gotowi do stosunku w każdym momencie.

   

  Skuteczność działania na potencję

   

  Preparat Total Men wyróżnia nowoczesna i innowacyjna formuła, która skutecznie poprawia jakość i łatwość utrzymania erekcji, ale wpływa także pozytywnie na większe zadowolenie z pożycia seksualnego. Zastosowanie laboratoryjnie przebadanych, w pełni bezpiecznych dla zdrowia składników sprawia, że tabletki na potencję Total Men są nie tylko niezwykle skuteczne, ale także mogą być bezpiecznie stosowane przez mężczyzn w każdym wieku. Tabletki przyspieszają erekcję i maksymalizują doznania, gwarantując większe zadowolenie z seksu dla Ciebie i dla Twojej partnerki. Dzięki zastosowaniu dużej dawki L-argininy, a także kreatyny i sterynianu magnezu Toatal Men ułatwia przepływ krwi w organizmie, w szczególności zaś w okolicach intymnych i w penisie, ułatwiając osiągniecie pełnej i trwałej erekcji. Dzięki kompleksowi aktywnych składników tabletki poprawiają nie tylko potencję, ale także wzmagają wydolność organizmu, dzięki czemu znacznie szybciej jesteś gotowy na odbycie kolejnego stosunku.

   

  Skuteczny środek na potencję

   

  Total Men to Twój sekretny sposób na udany seks. Jeżeli zależy Ci na tym, aby zawsze mieć pełną erekcję i chcesz zadowolić swoją partnerkę, z także zaskoczyć ja dłuższym i bardziej intensywnym seksem, te tabletki na potencję są właśnie dla Ciebie.

  Wypróbuj Total Men już dzisiaj i poczuj się pewniej w relacjach intymnych.

   

  Skład:

  - L-arginina 160mg
  - Tribulus – 152mg
  - Kreatyna – 48mg
  - Celuloza – 231mg
  - Sterynian magnezu – 6mg 
  - Dwutlenek krzemu – 3mg

27 other products in the same category: