BigErection Kapsułki Zobacz większe

BigErection Kapsułki

BIGERECTION - SUPLEM

Nowy produkt

99,00 zł brutto

10 Przedmioty

 • bigerection-kapsulki-bottle.jpg
  bigerection-logo.jpg

  BigErection to Mega Mocne stężenie - nawet 20:1

  Wielu mężczyzn chciałoby:
  Móc uprawiać seks kiedy tylko mają na to ochotę
  Uzyskać mocną i długą erekcję
  W pełni zaspokoić swoją partnerkę
  Dotrzeć do jej punktu “G” dzięki czemu Ona zaczęłaby przeżywać najpiękniejsze orgazmy w swoim życiu
  Odczuwać większe przyjemności seksualne
  Mieć kontrolę nad przedwczesnym wytryskiem oraz wydłużyć czas trwania stosunku
  Osiągnąć przypływ dużej energii seksualnej i witalności erotycznej


  Sex Masterka poleca:

  Zobacz recenzję naszych produktów na jednym z najpopularniejszych kanałów na YouTube o tematyce seksu - SexMasterka!

  Dowiedz się dlaczego warto stosować marki bigerection oraz jakich efektów możesz oczekiwać od składników zawartych w produktach.  Bądź mężczyzną zawsze, gdy ona tego pragnie

  txt-img1.jpg

  Widząc pożądanie w jej oczach, możesz stanąć na baczność kiedy tylko zechcesz? To łatwiejsze niż myślisz. Kompozycja naturalnych składników poprawia wrażliwość i ukrwienie narządów płciowych, zwiększając możliwości seksualne.

  Składniki zawarte w suplemencie diety BigErection mają na celu pomóc w uzyskaniu silniejszej erekcji, dłużej trwających wzwodów, większej sprawności seksualnej i wyjątkowo mocnych doznań.

  Czy chcesz aby Twoja partnerka nadal udawała orgazm?
  Duża część związków rozpada się przez brak satysfakcjonującego seksu. Może to oznaczać, że całe mnóstwo mężczyzn nie jest w stanie zadowolić swojej partnerki. Być może nie masz świadomości, że Twoja kobieta od miesięcy nie miała prawdziwego orgazmu.


  Fantastyczny seks cementuje związek

  txt-img2.jpg

  Wyobraźcie sobie, że po czterdziestym roku życia można skutecznie odzyskać sprawność seksualną sprzed 15-stu czy 20-stu lat. Innowacyjny skład BigErection może przywrócić silne wzwody, zapewnić mężczyźnie kontrolę nad stosunkiem i wpływać opóźnienie wytrysku. Warto pamiętać, że partnerzy, którzy mają udane życie intymne, budują głębsze relacje niż pary, których życie erotyczne jest nieudane. Medycyna uczyniła ogromny postęp w zwalczaniu problemów z potencją i warto z tego korzystać.


  Ogólnie o potencji

  XXI wiek nie sprzyja zachowaniu wysokiej potencji. Coraz więcej mężczyzn cierpi na zaburzenia wzwodu, ale niewielu z nich decyduje się na zwalczanie krępujących dolegliwości. Jak bardzo współczesny tryb życia wpływa na pogorszenie potencji, na osłabienie libido i czy da się temu zapobiec?


  txt-img3.jpg

  Potencjalne zagrożenia
  Stres, pośpiech, niezdrowa dieta, alkohol i zanieczyszczone powietrze - wielu czynników obniżających potencję nie można uniknąć. Ogólnodostępne badania pokazują, że już co trzeci mężczyzna w Polsce cierpi na zaburzenia erekcji. Coraz częściej problemy z potencją dotyczą mężczyzn już po 30. roku życia. Specjaliści dodają, że zaburzeń erekcji można się ustrzec, jeśli odpowiednio wcześnie zadba się o swoją męskość.

   

  Objawy, których nie należy lekceważyć
  Niepełny wzwód, utrata erekcji podczas stosunku czy spadek libido to najczęstsze dolegliwości, z którymi zmagają się mężczyźni w coraz młodszym wieku. Na zaburzenia potencji narażony jest każdy, ale zapobieganie im jest łatwiejsze, niż może się wydawać. Dlaczego więc tak wielu mężczyzn wstydzi się mówić o swoich problemach? Lekarze podkreślają, że im wcześniej zadba się o wysoką potencję, tym dłużej problemy z erekcją będą znane tylko z opowieści kolegów.

   

  Udane życie seksualne jest decyzją
  Według statystyk o poprawę sprawności seksualnej warto zadbać już w młodym wieku kiedy to poziom testosteronu przestaje być tak wysoki. Wraz z upływem czasu skóra zaczyna tracić elastyczność, a mięśnie napinające penisa tracą młodzieńczą wiotkość. Utratę sprawności seksualnej przyspieszają dodatkowo stresujący tryb życia, niezdrowa dieta, uzależnienie od papierosów czy kawy, a nawet powietrze, którym oddychamy.


  Jak doprowadzić kobietę do orgazmu w krótkim czasie

  txt-img4.jpg

  Zaspokojenie kobiety jest łatwiejsze niż myślimy. Sprawdź, co dla Twojej partnerki liczy się w łóżku najbardziej i zapewnij jej spektakularny orgazm !

   

  Ściany pochwy zbudowane są z delikatnej tkanki nabłonkowej, na których znajdują się tysiące zakończeń nerwowych. Wielu mężczyzn potwierdza, że ważniejsza od penetracji długotrwałej jest penetracja intensywna, która silnie pobudza najwrażliwsze miejsca w pochwie.

   

  Nawet przez długi okres penetracji w niepełnym wzwodzie można nie dać kobiecie orgazmu, podczas gdy już po krótkiej intensywnej penetracji silnie utwardzonym członkiem zbliżenie może kończyć się kobiecym szczytowaniem.

   

  Silniejsza Erekcja = Silniejszy Orgazm
  Substancje aktywne mają za zadanie rozszerzać naczynia krwionośne ułatwiając i zwiększając dopływ krwi do prącia. Penis może stać się bardziej nabrzmiały niż do tej pory, a wzwód może utrzymywać się o wiele, wiele dłużej.
  Erekcje mogą stać się mocniejsze i dłuższe. Dzięki temu bodźce odczuwane przez partnerkę są bardziej intensywne i częściej kończą się orgazmem.

   

  Na szczyt szybko jak nigdy dotąd
  Znając klucz do kobiecego orgazmu można doprowadzać partnerkę do spektakularnego finału podczas każdego zbliżenia. Połączenie odpowiedniej techniki, atmosfery, więzi emocjonalnej i silnej erekcji mężczyzny to według seksuologów (i kobiet!) droga do wspaniałego życia erotycznego.

  Warto pamiętać, że udane współżycie cementuje związek, a miano kochanka doskonałego zyskują tylko ci, którzy prowadzą swoją partnerkę na szczyt seksualnej rozkoszy.


  Stosowanie kapsułek BigErection

  txt-img5.jpg

  1 kapsułkę 2 razy dziennie popić niewielką ilością płynu.

   

  UWAGA - Nie należy przekraczać 2 kapsułek na dobę.
  Stosowanie suplementu diety BigErection przez osoby przyjmujące leki przeciwcukrzycowe wymaga konsultacji z lekarzem.

   

  Polecamy jednoczesne stosowanie 2 metod: kapsułek i żelu. Dzięki połączeniu kapsułek, których naturalny skład wzmacnia erekcję od wewnątrz oraz żelu działającego bezpośrednio na penisa, pierwsze efekty możesz odczuć niespodziewanie szybko.


  Pełny skład

  L-arginina 100 mg
   Żelatyna

  Ekstrakt z korzenia żeń-szenia amerykańskiego 4:1 70 mg
  Ekstrakt z korzenia maca 4:1 70 mg
  Ekstrakt z korzenia sarsaparilla 4:1 70 mg
  Ekstrakt z nasion buzdyganka naziemnego 20:1 60 mg
  Ekstrakt z ziela czarnego owsa 10:1 60 mg
  Substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna
  Barwnik: dwutlenek tytanu

  *Stosowanie suplementu diety BigErection przez osoby przyjmujące leki przeciwcukrzycowe wymaga konsultacji z lekarzem.

  Opakowanie

  BigErection Kapsułki - 60 kaps.