Cum Plus Strong Zobacz większe

Cum Plus Strong

CUMPLUSSTRONG–SUPLEM

Nowy produkt

99,00 zł brutto

10 Przedmioty

 • cumplusstrong-logo.pngcumplusstrong-bottle.png

  Cum Plus Strong
  zostało stworzone aby:

  poprawić smak nasienia
  wzmocnić siłę wytrysku
  polepszyć jakość odbywanych stosunków
  wspomóc seksualną witalność
  pobudzić proces spermatogenezy
  podwyższyć siłę i długość trwania erekcji
  przyspieszyć regenerację narządów płciowych po odbytym stosunku

  Cum Plus Strong - Dobra Sperma, Silny Wytrysk ?


  opis4.png

  Cum Plus Strong - Dobra Sperma, Silny Wytrysk ?

  Znając klucz do kobiecego orgazmu można doprowadzać partnerkę do spektakularnego finału podczas każdego zbliżenia. Połączenie odpowiedniej techniki, atmosfery, więzi emocjonalnej i silnej erekcji mężczyzny to według seksuologów (i kobiet!) droga do wspaniałego życia erotycznego. Warto pamiętać, że udane współżycie cementuje związek, a miano kochanka doskonałego zyskują tylko ci, którzy prowadzą swoją partnerkę na szczyt seksualnej rozkoszy.

   

  Sperma, nasienie, ejakulacja

  opis2.png

  Sperma, nasienie - płynna wydzielina, na którą składają się produkty jąder, pęcherzyków nasiennych, najądrzy, gruczołów opuszkowo-cewkowych oraz gruczołu krokowego. Jest wyrzucana poprzez cewkę moczową podczas ejakulacji. Ma barwę bliską kolorowi mleka. Normalny ejakulat ma odczyn słabo zasadowy (pH 7,2), umożliwia to ruchliwość plemnikom, które w środowisku kwaśnym byłyby nieruchliwe. Skład chemiczny spermy zależy w pewnym stopniu od odżywiania.*

  * Źródło: Wikipedia

  Ejakulacja (łac. eiaculatio – wytrysk) - wytrysk nasienia (spermy) z prącia przez nasieniowody i cewkę moczową na skutek stymulacji seksualnej. Ejakulacja jest zjawiskiem neurobiologicznym regulowanym ośrodkowo. Porcja nasienia wydzielana w trakcie ejakulacji to ejakulat. Mechanizm umożliwiający ejakulację to rytmiczne skurcze ciał jamistych, znajdujących się w członku, dzięki czemu sperma jest wyrzucana z narządu poza ustrój.*

  * Źródło: Wikipedia


  opis3.png

  Mocna Erekcja - Silny Orgazm ?

  Substancje aktywne Cum Plus Strong mają za zadanie rozszerzać naczynia krwionośne ułatwiając i zwiększając dopływ krwi do prącia. Penis może stać się bardziej nabrzmiały niż do tej pory, a wzwód może utrzymywać się o wiele, wiele dłużej. Erekcje mogą stać się mocniejsze i dłuższe. Dzięki temu bodźce odczuwane przez partnerkę są bardziej intensywne i częściej kończą się orgazmem.

   

  Dobra sperma ?

  opis1.png

  Smak, zapach, czy konsystencja spermy odzwierciedlają kondycję Twojego organizmu, a w szczególności prowadzony przez Ciebie tryb życia, dietę itp. Płynie z tego prosty wniosek, że im jesteś zdrowszy, tym "lepsze" jest Twoje nasienie. A im lepsze jest Twoje nasienie, tym lepszego seksu oralnego możesz się spodziewać. ze strony swojej partnerki - czyli jest to w Twoim własnym interesie, żeby Twoja sperma była jak najsmaczniejsza.*

  Dobra wiadomość jest taka, że zwykle nie trzeba drastycznie zmieniać swoich nawyków, żeby uprzyjemnić kobiecie to, co mężczyznom sprawia tak wielką przyjemność. A przy okazji poprawiasz własne zdrowie. Czyli małym kosztem można wiele osiągnąć.*

  * Źródło: milionporad.pl


  Wyjątkowy kompleks składników
  Cum Plus Strong

  macaroot-img.png

  Ekstrakt z korzenia maca

  Maca (Lepidium meyenii) jest rośliną, która pochodzi z peruwiańskich Andów i rośnie na wysokości od około 3500 m. To sprawia że jest najwyżej uprawianą rośliną przeznaczoną do spożycia na świecie. Maca rośnie w skalistych glebach niegościnnych dla większości innych roślin i rozwija się w ekstremalnych warunkach klimatycznych. Maca wypuszcza liście i korzeń, o wielkości rzodkwi. Ten właśnie korzeń jest ceniony od tysięcy lat ze względu na swoje właściwości, zwiększające energie, wytrzymałość i płodność u ludzi i zwierząt. Nie ulega wątpliwości że korzeń Maca zapewniał produktywne życie na bardzo dużych wysokościach całym pokoleniom miejscowej ludności.

   
  larginina-img.png

  L-Arginina

  Arginina (Arg) - organiczny związek z grupy aminokwasów kodowanych przez DNA. Obecność grupy guanidynowej w cząsteczce jest przyczyną jej zasadowego charakteru. W organizmach żywych uczestniczy w przemianach azotowych: przenoszeniu azotu w mocznikowym cyklu Krebsa oraz w syntezie kreatyniny.

  Bywa zaliczana do aminokwasów endogennych lub egzogennych. Jest też określana jak "względnie egzogenna". Poziom jej biosyntezy jest zależny od spożywania wystarczających ilości jej naturalnych prekursorów - proliny i kwasu glutaminowego[10].

  Arginina naturalnie występuje w białkach jąder komórkowych i komórek rozrodczych (histonach). Stanowi około 80% białka protaminy.

   
  buzdygnek-img.png

  Ekstrakt z nasion buzdyganka naziemnego

  Buzdyganek naziemny jest używany w medycynie chińskiej i indyjskiej przede wszystkim jako środek tonizujący (wzmacniający). Inny indyjski system medycyny - Unani - uznaje buzdyganek za afrodyzjak,

  W medycynie zachodniej, buzdyganek naziemny jest składnikiem suplementów diety mających zwiększać potencję i wspomagać erekcję u mężczyzn.

  Używanie buzdyganka jako afrodyzjaku zapoczątkowało badanie przeprowadzone w latach 70. na bezpłodnych parach, które wykazało zwiększanie się poziomu testosteronu i hormonu luteinizującego u mężczyzn po zastosowaniu badanego ziela.

   

  Pełny skład kapsułek Cum Plus Strong

  • Żelatyna
  • Ekstrakt z nasion buzdyganka naziemnego 20:1 90 mg
  • Ekstrakt z korzenia sarsaparilla 4:1 80 mg
  • Ekstrakt z korzenia żeń-szenia amerykańskiego 4:1 80 mg
  • L-arginina 60 mg
  • Ekstrakt z korzenia maca 4:1 60 mg
  • Ekstrakt z ziela owsa zwyczajnego 10:1 40 mg
  Substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna.
  Barwnik: dwutlenek tytanu


  *Stosowanie suplementu diety Cum Plus Strong przez osoby przyjmujące leki przeciwcukrzycowe wymaga konsultacji z lekarzem.
   

  Sposób użycia i dawkowanie

  1 kapsułkę 2 razy dziennie popić niewielką ilością płynu.
  UWAGA - Nie należy przekraczać 2 kapsułek na dobę.

   

  Opakowanie: 60 kaps.

   

27 other products in the same category: