Fisting Strong Zobacz większe

Fisting Strong

FISTINGSTRONG - GEL

Nowy produkt

49,00 zł brutto

10 Przedmioty

 • fistingstrong-bottle.png
  fistingstrong-logo.png

  Poślizgowy żel analny na rozluźnienie mięśni odbytu

  Osiągnij cel dzięki Fisting Strong
  Może sprawić, że seks analny będzie delikatniejszy i przyjemniejszy
  Spadnie ryzyko powstania otarć
  Możliwość wyeliminowania "suchego" seksu analnego, który grozi pękaniem i ścieraniem naczyń krwionośnych odbytu (im więcej otarć tym większe ryzyko infekcji), suchość ścianek odbytu może sprawić, że stosunkowi może towarzyszyć ból, który w oczywisty sposób obniża jakość współżycia
  Zastosowanie Fisting Strong może przemienić średnio przyjemy akt we wspaniałe przeżycie intymne

  Fisting Strong - Twoja droga do sukcesu!


  opis1.png

  Fisting Strong polecamy osobom:

  Mającym problemy z osiąganiem orgazmu w okolicach odbytu
  Żądnym wrażeń i niezapomnianych, silniejszych doznań
  W związkach gejowskich
  Preferującym zabawy z wibratorem oraz innymi gadżetami erotycznymi (pod wpływem wibracji urządzenia żel zostanie doskonale rozprowadzony, a doznania mogą być nie do opisania)


  Zapewne wielu mężczyzn niejednokrotnie zastanawiało się jak doprowadzić kobietę do orgazmu poprzez stymulację odbytu.

  Fisting Strong to doskonałe uzupełnienie i wzbogacenie wspólnie spędzonych chwil, które już po pierwszym zastosowaniu może docenić zarówno mężczyzna jak i kobieta.
  Zadaniem Fisting Strong jest zapewnienie odpowiedniego nawilżenia i rozluźnienia odbytu, ułatwienie penetracji, a przede wszystkim podniecenie kobiety i spotęgowanie doznań.
  Fisting Strong może spowodować lepsze ukrwienie odbytu poprzez delikatną stymulację i jednocześnie nawilżenie odbytu dzięki czemu można osiągnąć intensywniejsze i częstsze orgazmy oraz więcej przyjemności podczas zbliżenia intymnego.


  sklad.png

  Wyjątkowy skład

  Najważniejsze w składzie Fisting Strong, jest jego tzw. „nośnik”, czyli główny składnik odpowiedzialny za funkcje nawilżające. Jest to najprawdopodobniej najbezpieczniejszy i najbardziej naturalny nośnik. Nie uczula, nie podrażnia, nie uszkadza prezerwatyw, jest lekki i łatwy w użyciu. Po zastosowaniu łatwo wymywa się z okolic intymnych. Dodatkowy składnik Lactic Acid ma za zadanie pomóc odtworzyć na skórze i śluzówce stref intymnych naturalną florę bakteryjną oraz przywrócić odczyn PH 3,8-4,2, dzięki czemu może w znaczący sposób powstrzymać rozwój mikroorganizów odpowiedzialnych za infekcje.

   

  Opakowanie:150 ml

   

27 other products in the same category: